Tingimused

Tori Jõesuu Siidri- ja Veinitalu OÜ e-poe kasutustingimused.

KASUTUSTINGIMUSED

Müüja andmed: Tori Jõesuu Siidri- ja Veinitalu OÜ (registrikood 11898731) (edaspidi Tori Siidritalu). Kasutustingimused on Tori Siidritalu ja selle klientide (edaspidi klient või kliendid) vaheliste müügitehingute aluseks.
Tori Siidritalu müüb tooteid füüsilistest isikutest tarbijatele ning ka äriklientidele, kes ostavad tooteid ärilisel otstarbel. Tori Siidritalu ja äriklientide vaheliste ostu-müügi- ja muude kirjalike lepingutega määratlemata küsimustes lähtutakse Eesti Vabariigi ja Euroopa Liidu õigusaktidest.
Tori Siidritalu ja kliendi vaheline müügileping jõustub www.siidritalu.ee veebikeskkonnas tehtud tellimuse esitamise hetkel. Vastutus puudulike tarnete, ametkondlike või väliskaubanduslike piirangute korral piirneb tellimuse tühistamise ning makse tagastamisega.
Tori Siidritalu müüb tooteid ainult täisealistele klientidele. www.siidritalu.ee veebi lehelt ostu sooritades kinnitate, et olete vähemalt 18 aastat vana. Samuti kinnitate ostu sooritades, et siidritalu.ee e-poes tasumiseks kasutatavad krediitkaardid või pangakonto kuuluvad Teile. Ostja vanust kontrollitakse kauba üleandmisel. Tori Siidritalu võib keelduda kauba üleandmisest, kui Te ei suuda kauba vastuvõtmisel oma vanust tõestada. Sellisel juhul ei tagastata Teile tasutud kauba ostuhinda ega postikulusid. Kauba vastuvõtmisel pakiautomaadist tuleb Teil oma isik ID-kaardiga tuvastada.
Tori Siidritalu jätab endale õiguse piirata toodete müüki ebatavaliselt suuremahuliste kaubapartiide tellimise korral. Juhul kui tellitud tooteks on spetsiaalselt ostja esitatud tellimuse alusel valmistatud, tellitud või töödeldud toode, kuuluvad tellimuse tühistamisega tekkida võivad täiendavad kulutused ostja poolt hüvitamisele täies mahus.
Tori Siidritalu jätab endale õiguse muuta kasutustingimusi ühepoolselt ja sellest ette teatamata. Kasutustingimused kehtivad jõustunud tellimuse tegemise hetke redaktsioonis. Järgnevate tellimuste osas kehtib alati tellimuse tegemise hetkel jõus olev kasutustingimuste redaktsioon. Erandina jõustuvad kohe seadustes tehtavad muudatused, välja arvatud juhul, kui seaduses on sätestatud teisiti.
Käesolevad kasutustingimused kehtivad ulatuses, mis ei piira tarbija tarbijakaitse õigusaktidest tulenevaid õigusi.

KAUBA KOHALETOIMETAMINE

Tellitud kaup toimetatakse Teieni SmartPOSTi või Venipak kulleri vahendusel 2–5 tööpäeva jooksul pärast makse laekumist Tori Siidritalu arvelduskontole.
Juhul kui valite kättetoimetamiseks SmartPOSTi pakiautomaadi, tarnitakse kaup tellimuse vormistamisel Teie valitud SmartPOSTi pakiautomaati. Kauba kohalejõudmise kohta saabub Teie telefonile SMS-teade koos paki väljastus koodiga. Kui Te ei lähe pakile SmartPOSTi määratud ajavahemiku jooksul järele, siis kannate Teie kõik paki tagastamisega või pikemaajalise hoiustamisega seotud ning muud tekkida võivad kulud.
NB! SmartPOSTi pakiautomaati on lisaks koodile vaja sisestada ka oma ID-kaart.
SmartPOSTi pakiautomaadist on võimalik kaupu lunastada kl 10.00–22.00.
Juhul kui valite kättetoimetamiseks Venipak, tarnitakse kaup tellimuse vormistamisel Teie märgitud aadressile. Kauba üleandmise täpne aeg lepitakse eelnevalt kokku telefoni või e-posti teel. Kaup toimetatakse kohale E–R ajavahemikul kl 10–20.
Teie vastutate, et olete esitanud kauba tellimisel korrektsed isikuandmed, aadressi ja kontakt telefoni. Tori Siidritalu ja kullerfirma ei vastuta kauba kohaletoimetamisel tekkinud viivituste ja arusaamatuste eest juhul, kui viivitus või arusaamatus on tingitud Teie poolt tellimuse vormistamisel esitatud andmete ebatäpsusest või ebaõigsusest. Juhul kui saadetis on saanud kahjustada, tuleb kahjustuse tekkimise aeg ja põhjus fikseerida kullerfirma esindaja juuresolekul.
Tori Siidritalu ja kuller vastutavad, et kaup jõuab kohale tervena, oma kaubanduslikku väljanägemist ja vastab siidritalu.ee e-poes kirjeldatule. Juhul kui Teieni jõuab katkine või vigastatud toode, asendatakse see uuega või kompenseeritakse väärtus rahaliselt. Kui kauba vastuvõtmisel märkate, et pakend on purunenud või märg, siis ärge saadetist vastu võtke, vaid tehke sellekohane avaldus kullerile ja informeerige meid, kirjutades e-posti aadressile info@siidritalu.ee või helistades +372 56 691 744.
NB! Erisoovid ning muud märkused (nt. fonolukk ei tööta, hoovis on kuri koer, olen hõivatud kl 12–14, keegi teine võtab Teie asemel kauba vastu, jne.), saate sisestada infokasti. Infokasti leiate, kui olete ostu sooritamisel jõudnud nii kaugele, et peate sisestama oma andmed. „Märkused tellimuse kohta“.

OTSETURUSTUS JA ISIKUANDMETE TÖÖTLEMINE

Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks.
Veebipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa. Veebipood saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks. Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.

KAUBA TAGASTAMINE

Vastavalt Eesti Vabariigi ja Euroopa Liidu õigusaktidele ei laiene tarbija lepingust taganemise ja kauba tagastamise õigus alkohoolsetele jookidele.
Kui kaup on vale või defektiga, siis tuleb Tori Siidritalu sellest teavitada kohe kauba kättesaamisel e-posti aadressil siidritalu@gmail.com või helistades +372 56691744. Vale või defektiga kauba väljavahetamise või tagastamise kulud kannab Tori Siidritalu.

TELLIMUSE TÜHISTAMINE

Tellimust on võimalik tühistada, kui võtate meiega ühendust info@siidritalu.ee või helistades +372 56 691 744 enne, kui oleme kauba laost välja saatnud. Kui kaup on juba laost kulleriga välja saadetud, pole võimalik tellimust tühistada.