Kinkekomplekt Perry ja makroonid

2700 

Pirnisiider on siidrimaailmas levinud nimega Perry. Valmistatud 100% pirnimahlast, Perlant tähendab kerge mulliga.
Selgelt õrnema ja kergema maitse austajatele. Pirnile omaselt on Perry kerge kehaga, maitses ja lõhnas troopilist puuvilja ja muidugi ka pirni. Perry on kerge mulliga ja metsiku pärmiga kääritatud ning meeldiva loodusliku jääksuhkruga.
Prantsusmaalt on laia maailma levinud hulgaliselt oivalisi maitseelamusi. Ning üheks tuntumaks Prantsusmaa kaubamärgiks on kindlasti mandlijahu ja besee küpsised erinevate täidistega ehk makroonid. (Siinkohal on prantsuse presidendist jutt ikka väga kaugel) Urmas Jalakas on mees, kes teab kondiitritöö saladusi läbi ja lõhki. Urmas on korduvalt üllatanud meid oma suurepäraste kookide, küpsetiste ja kommidega. Nüüd oleme jõudnud niikaugele, et soovime seda rõõmu ka oma klientidega jagada. Seda siis mõnusate kinkekomplektide näol. Kus oleme Urmase meistriteosed kombineerinud meie erinevate jookidega.
Valik ei ole kindlasti lõplik. Kõiksugu erilahendused ja kombinatsioonid on vaid suhtlemise küsimus. Anna meile oma soovidest märku ja teeme parima võimaliku komplekti Tori Siidritalu toodetest ja Urmas Jalakase meistriteostest.
Komplektid on ette tellimisel, sest makroonid tehakse värskelt. Jahedas hoituna säilivad kuni 2 kuud.

Parim juua jahutatult 6…8°C juures.
Alc 7,3% 
75cl

Tootekood: 5 Kategooria: Toote nr.: 7371