We are Karmo and Veranika
from Tori Cider & Wine Farm

Our road on cider production highway started in 2014 when we decided to move back to our ancestors´ lands to build up my grandparent’s farm. The passion of our life has been good food and drinks. In 2014 we just got tired from city life and decided to jump into the swamp, literally. This is exactly where our farm locates- in between bogs and rivers of Soomaa (in English it means land of bogs) national park.

SOOMAA maitsed

Designer of Soomaa flavours

Meie keskkond ja Soomaa rahvuspark meie kõrval on meile olulised. 
Seepärast oleme oma tegevuse algusest alates olnud veendumusel, et üks ja ainus mõistlik ja jätkusuutlik talu pidamise vorm on mahe põhimõtetel põhinev.
Kuid Soomaa ei ole ainult metsik loodus ja lõpmatud rabad. Soomaal elavad ka inimesed ja tegelevad oma igapäevase tööga. Tori Siidritalu peab ennast uhkusega Soomaa piirkonna üheks täisväärtuslikuks osaks. Lisaks Tori Siidritalule on siin kandis ka mitmeid teisi tublisid väike- ettevõtjad, kes valmistavad sama suure innuga imemaitsvaid tooteid kohalikku päritolu toorainest. 
Check out the flavours of Soomaa in our store:

Zero waste program

Lisaks mahe tootmisele oleme võtnud plaani vähendada tootmisest tekkivaid jääke kuni 0%ni. Selleks oleme välja arendamas uut toodete gruppi, mis baseeruvad mahlapressimisel tekkivatele jääkidele. 2023 aastaks soovime jõuda eesmärgini. Kuid esimesed tulemused peaksid tarbijateni jõudma juba 2022 aasta kevadel.

Aastal 2021 toetab LEADER programm Tori Siidritalu põrandate renoveerimist
totmisruumide laiendamise eesmärgil zero- waste tootmispõhimõtete juurutamiseks.

Aastal 2021 toetab Pria Mikro- ja väikeettevõtjate põllumajandustoodete töötlemise ning turustamise investeeringutoetuse
meetme abil Tori Siidritalu investeeringuid tootmisvõimsuse suurendamiseks ja zero- waste tootmispõhimõtete juurutamiseks.

Aastal 2020 toetab Pria Investeeringud põllumajandusettevõtte tulemuslikkuse
parandamise projekti raames viinapuude katmikalade rajamist saagikuse tõstmiseks.

Aastal 2018 toetab LEADER programm Tori Siidritalu külastusruumide rajamist ja
inventari ning sügavkülmkambri ostmist.

Aastal 2017 toetab LEADER programm Tori Siidritalu tootmisvõimaluste mitmekesistamist.
Eesmärk on suurendada tootmismahtu, laiendada tooteportfelli ja ettevõtte konkurentsivõimet.